OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 2018

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 15 LIPCA 2018 r.

 

 

  1. W najbliższy poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel.  Z tej racji jutro po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.30 przy ołtarzu bocznym Matki Bożej Szkaplerznej odmówimy Litanię. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich czcicieli Matki Bożej. 
  2. Przypominamy, że w każdy wtorek o godz. 18.30 – odprawiamy Nowennę do M. B. Nieustającej Pomocy. Po Nowennie – Msza św.
  3. Informujemy, że od 1 do 8 sierpnia będzie można zapisać się na Kaliską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę z katedralną grupą pomarańczową.
  4. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim którzy w tym tygodniu będą świętować dzień Imienin, Urodzin lub rocznicę zawarcia małżeństwa życzymy obfitości Bożej Łaski, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!
  5. Zapraszamy na 7. Festiwal Abba Pater który odbędzie się 5 sierpnia o 18:00. w Nowych Skalmierzycach w parafii pw. Bożego Ciała. Szczegóły na plakacie.
  6. Polecamy prasę katolicką: nowy numer dwutygodnika naszej diecezji Opiekun, tygodnik katolicki Niedziela, Gość Niedzielny oraz  miesięcznik adresowany do kobiet katolickich List do Pani.